środa, 7 września 2011

Infinity 15 part II: Second Aquila


Whole family so far. painting started on the first one.


And the second Aquila in 15 mm. This time less of a copy (i don't have this model) but still i tired to emulate styling and pose. next one will be posed by me and more static.

Druga Aquila 15 milimetrowa. Tym razem nie jest to tak dokładna kopia a inspiracja. Choć starałem się emulować pozę i styl (nie mma tego moedlu w 28 :)
Nastepna sie już finiszuje powoli i będzie bardziej statyczna i całkowicie moja :>

A to Workbench : W tle green stuffowe Trzecia Aquila, Para Pretoriańskich łowców do projektu Warzone 15, Space marine i początek Grupki Dark Eldarskiej do In the Emperor's Name.
Bliżej Konwersja Snakmen Power Armorów z Critical Games, Kilku Snakemenów, kilku afrykańców z Old glory, Titan marinsi, stare wzory PA z GZG przezbrojone w sprzęt Khurasana i drużyna PA z Khurasana. oraz Khurasanowe Orki i humer dla Felidów

And Workbench: At the back are current sculpts, third Aquila (with white gun), pair of Pretorian stalkers for project Warzone 15mm, and Retinues for In the Emperor's Name - Space marine and Dark Eldar court (still early WIPs). Close Conversion of CMG Snakemen to Power Armors, GZG old style power armors upgunned with Khurasan guns and Khurasan PA team. And Titan marines from Rebel and few OG15 Africans. And Khurasan Orcas and Felid Humvee toy.

5 komentarzy:

 1. Very impressive! At first glance I thought it is a 28mm mini.
  Warzone 15mm sounds like another great project!

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak Ci sie podoba In the Emperor's Name?
  Wszystkie 15 mm robia wrazenie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Now that it has paint on it, that first sculpt is looking very close to the original, well done.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ive discovered that its easier to resculpt other mini like re drawing other pictures..

  very good way to learn and practise :>

  Inkubie:
  Nie próbowałem ;D
  Ale lubie bardzo 40 stkę tylko gra jets słaba :> WIęc wszystko co kopiuje klimat (najlepiej z mniejsza ilością czaszek troche) mnie interesuje. A że w dodatku lubię robić sobie modeliki w świecie a niekoniecznie w army listech In the EMperors name wydaje sie proste miłe i przyjemne.
  Zobaczymy jak z grywalnością będzie, ale obecność systemu kampanijnego mnie bardzo interesuje.
  Z gier GW grywam tylko w Epic:Armageddon (genialny system) i Necromundę (przymierzam się od lat do Mordheim tezchoć wole system i wizualna Necromundy) właśnie ze względu na kampanijność.
  Wiec na razie ItEN jest tylko pretekstem do robienia małych band fajnych figurek, a do 15 zainspirował mnie jeden wpis z TMP.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna robota! Zdecydowanie wolę Twoje prace w skali 15 mm niż te maluszki mieszczące się na paznokciu :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...