wtorek, 17 stycznia 2012

Fast painting Necromunda

Oto pierwsze malowane od podstaw i skończone modele w 2012. Bardzo szybkie malowanie domorosłego gangu do Necromundy (testy w poprzednim poście. Modele to plastikowi Bretońscy zbrojni i broń z rękoma od Cadian i Catachan z małym wsparciem orka i starych marinsowych plasma pistoli.


Najszybszy gang jaki pomalowałem, brakuje podstawek ale jak tylko wymyśle co na nich zrobić to machnę je w jeden dzień.

There are first model painted from start to an end in 2012 - custom converted gang for Necromunda. Models are plastic Bretonians Men-at-arms with Catachan and Cadian bits (+ Ork gun and old marines Plasma pistols).


Fastest gang Ive painted - really speed painting. They lack base detailing but it will be something fast and dirty too :)
14 komentarzy:

 1. Fajne konwersje, tylko chłopaki wyglądają jak jakaś hive militia czy prywatna armia a nie gang ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo to są Watchmani albo Dezerterzy z PDF w zalezności od setingu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na dezerterów z PDF to trochę za dobrze uzbrojeni ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemu ? To Necromuda, gangi sa lepiej od nich uzbrojone :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Ba, gangi mają różne metody zdobywania trudniej dostępnej broni ;) PDF na większości planet jak ma lasguny lub autoguny i heavy stubbery to jest totalna radocha, plasma pistol i bolt pistole to sport dla wybranych.

  OdpowiedzUsuń
 6. A myślisz, że jak zdezerterowali to co robią ?
  jak Robin po lasach z banitami ?

  Działają jak gang :>
  Jka nie nabierzesz kontaktów to twoje kosci roztapiają się w szlamie..

  OdpowiedzUsuń
 7. Twój gang, Twoja wizja. Pamiętaj tylko że Komisariat będzie ich ścigał, więc jest opcja na zrobienie kolejnego 'gangu' jako przeciwników ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ecg gdzie ty Michale żyjesz z twoim nowoczesnym Fluffem, bo u mnie jest The Skull - upadły Hive w którym się kręcą pozostałości orków i Trazior hive :)

  Myślę, że w Underhivie Trzech sióstr szansa na znalezienie przez agentów Komisariatu wynosi..

  http://youtu.be/JFHanoST-vI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to wszystko tłumaczy ;)
   Wiesz, Komisariatu nie można lekceważyć. W końcu Nekromunda wystawia całkiem słynne regimenty IG, trzeba dawać dobry przykład i ścigać dezerterów.

   Usuń
  2. Blah blah..

   Ale ich się szkoli na innych planetach (w jakichś dziwacznych konsomolskich żłobkach dla sierotek) i przysyła na gotowe.. Jak trafiają do underhivu to na wycieczkę raczej albo pacyfikując te Orki w Hivie Skull -nazwa od kształtu wypalonych dziur spowodowanego zdobywaniem go przez IG i Marynatów - podobno lokalni nomadowie czczą ją jako boga czaszkę :)

   Usuń
  3. Nie, no Komisariat to do pacyfikacji używa Glory Boys albo detaszowanych oddziałów z elitarnych regimentów IG, także powinni sobie poradzić na Nekromundzie. Szlag... jeszcze mnie wciągnie do zrobienia takiego oddziału, a kysz :)

   Usuń
 9. Na ich miejscu bardziej bym się bał powstanie hordy mutantów straszliwego Awixosa :>

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...