poniedziałek, 17 grudnia 2012

Uwaga Konkurs !! Czyli 1 Konkurs modelarski o puchar AWu

Konkurs modelarski AWu z okazji 10000 posta na forum Strategie

W tym konkursie każdy uczestnik maluje wybrany model firmy Zwezda w skali 1:100.


Regulamin
będzie prosty (ja nie jestem prawnikiem )
1: Każdy może zgłosić 1 pojazd Zwezdy z listy* w skali 1:100. W ocenie liczy się tylko model więc proszę o nierobienie marsjańskich dioramek** i odwracaczy uwagi (poza zwyczajnymi dodatkami, ew piechota na czołgu)

2. Zwycięzce wybierze głosowanie w postaci mailowej na utworzone konto pocztowe (TBA), by glosować trzeba być uczestnikiem forum. Nie można głosować na swój model wystawiony w konkursie.

3. Dodatkową konkurencją jest niezależny subkonkurs na najdoskonalsze odwzorowanie modelu ze zdjęcia. Tu dopuszczalne jest wstawienie dioramki, ale model musi być nieprzytwierdzony na stałe by spełniać wymogi punktu 1.
Jurorem tej konkurencji i sponsorem nagrody jest Fromhold (dodatkowe zdjęcia z ewentualną dioramką proszę wysyłać do niego).
Uczestnictwo w tej subkategorii jest automatyczne dla wszystkich, którzy umieszczą w swoim poście z pracą zdjęcie które próbują naśladować.

4. Wszystkie wątpliwości rozstrzyga sędzia główny czyli ja, głosy będzie liczyć kolegialnie wybrana komisja skrutacyjna forumowiczów nie biorących udziału w konkursie [TBA] (i jako, że wybory przez głosowanie to wstawiam swój model) :>
W przypadku remisu tie breaker rozstrzygnie komisja skrutacyjna w głosowaniu.

5. Zgłoszenie i prace umieszczamy w wątku obok przeznaczonym na zgłoszenie i pracę, (i tylko to w tamtym wątku, reszta będzie kasowana).

Jedyne znane mi zdjęcie T 34 wyzwalającego  Kutno :)
Termin finalizowania prac  19 Stycznia (Bo wtedy wojska radzieckie wyzwoliły Kutno, miejsce urodzenia mej szanownej małżonki spod buta germańskiego okupanta).
W razie czego się go przesunie o k6 dni

* Modele Zwezdy 1:100
PZ II, PZ III, PZ IV, Stug III, Pz 38t, Opel Blitz, Sdkfz 222, Sdkfz 251
T-26, T 34, Bt, KV 1, Matylda, BA 10, Matador, ZiS, Katiusza

jak wyjdzie przez czas trwania konkursu coś nowego w tej samej cenie to też jest dopuszczalne

Dyskusja na forum W tym wątku

Zgłąszanie udziału i zdjęcia pracy Tutaj
Warunkiem udziału jest konto na forum, ale jest ono bezpłatne i zakłada się w minutkę.

nagroda jest Wybrany model Zwezdy 1:100, Czasopisma o tematyce modelarsko wojskowej od Xardasa, oraz specjalna nagroda model z subkonkursie Fromholda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...